T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ZONGULDAK / ÇAYCUMA - Karapınar Abdullah Güpgüpoğlu Ortaokulu

Haberler

Haz

05.06.2024 tarihinde Karapınar Meydanında kermes düzenledik.

Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Haz

09.06.2024 pazar günü Ankara gezisi yaptık.

Gezimizden görüntüler...

Haz

04.06.2024 Salı günü Çaycuma Öğretmenevi önünde Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen "ÇAYCUMA KODLUYOR VE TASARLIYOR" projelerine ait sergiye katıldık.

Okulumuz tarafından Bilişim Teknolojileri ve Teknoloji ve Tasarım alanlarından 5 proje ile sergiye katılım sağlandı. 

Emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

May

Okulumuz özel eğitim sınıfı öğrencileri ile doğaya saygımızı sunmak adına " Bir Fidan da Sen Dik " etkinliği kapsamında çam fidanları diktiler. Öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

May

"Dilimizin Zenginlikleri Projesi " eylem planı kapsamında Türkü Ezberleme çalışmaları konulu "Türkülerimiz" panosunu hazırladık. Anadolu'muzun sevincini, tasasını, kültürünü yansıtan en önemli değerlerimizden olan Türkülerimizi öğrencilerimizle buluşturmayı amaçladık.

May

Çaycuma ilçemizdeki Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Kurumları(Meslek Liseleri) ve bölümleri hakkında ayrıntılı bilgileri rehberlik servisimizden  alabilirsiniz. Okul bilgileri/bölümleri içerikte belirtilmiştir.

May

"Dilimizin Zenginlikleri Projesi " kapsamında "Gece Yolcuları Gordios'un Gizemi" ve "Gece Yolcuları Geçit" kitaplarının yazarı Murat YILDIZ'ı okulumuzda ağırladık. Keyifli bir söyleşi gerçekleşti. Öğrencilerimiz için unutulmaz bir deneyim oldu. Yazarımıza ve  vesile olan öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

May

30 Nisan 2024 Salı günü "Karaelmas Okurları" Okuma Yarışması kapsamındaki kitaplardan biri olan "Yuan Huan'ın Kulubesi" adlı kitap üzerine yazar Miyase Sertbarut okulumuz öğrencileriyle online olarak söyleşi gerçekleştirdi. Öğrencilerimiz için unutulmaz bir deneyim oldu. Yazar Miyase Sertbarut ve bu buluşmaya aracı olan Türkçe öğretmenimiz Himmet ÇOKAL'a çok teşekkür ederiz.

Nis

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında “ Çocuk Gözüyle Atatürk” konulu kompozisyon yarışmasında okulumuz 8-A sınıfı öğrencisi Gizem TİRYAKİ ilçe 2.si olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Nis

        Okulumuz tüm öğrenci ve öğretmenleri ile Karapınar Abdullah Güpgüpoğlu İlkokulu'nun hazırlamış olduğu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programına katıldık.  Emeği geçen öğretmen öğrencilere teşekkür ederiz.

Nis

Karapınar Abdullah Güpgüpoğlu Ortaokulu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen:

1. Masa Tenisi Turnuvası

2. Futbol Turnuvası

3. Dart Atma Oyunu Yarışması 

4. Resim Sergisi

 Okulumuz bünyesinde öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşmiştir. Bayram havasında gerçekleştirilen etkinliklerde okulumuz öğrencileri coşkuyla etkinliklere katılım sağlamıştır. Ödüllendirme 26 Nisan Cuma günü gerçekleşecek olup öğrenciler arası paylaşım, sorumluluk alma bilinci, kurum kültürü, okula bağlılık yönlerinden gelişim hedeflenmiştir. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

Mrt

Okulumuz bünyesinde 18.03.2024 Pazartesi günü okulumuz Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenimiz Safiye KILIÇ tarafından görevlendirilen öğrencilerimiz ile birlikte 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Programı düzenlendi. Okul panomuz hazırlandı. 

Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Mrt

Okulumuz  8. sınıf öğrencisi İrem Su TİRYAKİ  18 Mart Şehitler Günü etkinlikleri kapsamında yapılan 'En Büyük Destan Çanakkale' konulu şiir yarışmasında ilçe birincisi oldu. Öğrenci ve Öğretmenlerimizi tebrik ederiz.

Mrt

Türkçe Öğretmenimiz Gürkan TAŞKIN ve görevli öğrencilerimiz tarafından hazırlanan 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY'u Anma Programını 12.03.2024 tarihinde okul bahçemizde  kutladık.

Öğretmenimiz ve öğrencilerimiz tarafından programda günün anlam ve önemine uygun konuşma, şir ve çeşitli etkinlikler düzenlendi. Belirli günler ve haftalar panomuz güncellendi.

Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Mrt

Okulumuzda 08.03.2024 Cuma günü bilişim teknolojileri  öğretmenimiz Erdinç ÇELİK rehberliğinde öğrencilerimizin hazırlamş olduğu program ile Dünya KAdınlar Gününü  kutladık.